Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

XI PIKNIK INTEGRACYJNY NA SZCZĘŚLIWICACH

14 wrzesień 2013 r.

Kolejny raz szkolna społeczność – młodzież wraz z nauczycielami i zaprzyjaźnionymi kombatantami ze środowisk AK- IV Obwód Ochota oraz Klubem Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen- Gusen, wzięli wspólnie udział w organizowanym przez władze dzielnicy Ochota – XI Rodzinnym Pikniku Integracyjnym – Szczęśliwice 2013 i V Targach Ochockich Organizacji Pozarządowych.

Dla młodszych i starszych mieszkańców naszej dzielnicy młodzież i kombatanci przygotowali wiele atrakcji, które cieszyły się sporą popularnością. Najmłodsi oddawali się z pasją rysowaniu, a starsi mogli nabyć nowości wydawnicze, spotkać się z żołnierzami AK i posłuchać wspomnień z okresu okupacji czy powstania warszawskiego.
Udział w pikniku jest jedną z form współpracy ze środowiskiem lokalnym oraz promocją naszej szkoły.