Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

XI PIKNIK INTEGRACYJNY NA SZCZĘŚLIWICACH

14 wrzesień 2013 r.

Kolejny raz szkolna społeczność – młodzież wraz z nauczycielami i zaprzyjaźnionymi kombatantami ze środowisk AK- IV Obwód Ochota oraz Klubem Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen- Gusen, wzięli wspólnie udział w organizowanym przez władze dzielnicy Ochota – XI Rodzinnym Pikniku Integracyjnym – Szczęśliwice 2013 i V Targach Ochockich Organizacji Pozarządowych.

Dla młodszych i starszych mieszkańców naszej dzielnicy młodzież i kombatanci przygotowali wiele atrakcji, które cieszyły się sporą popularnością. Najmłodsi oddawali się z pasją rysowaniu, a starsi mogli nabyć nowości wydawnicze, spotkać się z żołnierzami AK i posłuchać wspomnień z okresu okupacji czy powstania warszawskiego.
Udział w pikniku jest jedną z form współpracy ze środowiskiem lokalnym oraz promocją naszej szkoły.