Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Zakończenie roku klas III Liceum Ogólnokształcącego i IV Technikum Informatycznego

26. 04. 2013 r.

W piątek 26 kwietnia uczniowie klas programowo najwyższych – III A i III B Liceum Ogólnokształcącego oraz IVA i IVB Technikum Informatycznego otrzymali z rąk swoich wychowawców świadectwa ukończenia szkoły. Najlepsi, którzy uzyskali średnią powyżej 4,76 – świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe. Wyróżnieni za wzorową postawę i zaangażowanie na rzecz pracy szkoły i środowiska lokalnego oraz wolontariat – uczniowie zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami.

W imieniu pani dyrektor Bożeny Wróblewskiej tegorocznych absolwentów pożegnała p. Magdalena Głowicka – za-ca dyrektora, życząc wszystkim pomyślnych wyników na egzaminach dojrzałości, które zaczynają się już 7 maja.  Uczniowie z klas I i II LO na pożegnanie swoich starszych kolegów pod kierunkiem p. Iwony Siudalskiej i p. Bożeny Dynowskiej zaprezentowali część artystyczną, również z udziałem tegorocznych abiturientów.

NASZYM MATURZYSTOM ŻYCZYMY SUKCESÓW!