Konkurs na LOGO szkoły rozstrzygnięty!

Pan Dyrektor Roman Marciniak ogłosił na początku grudnia 2023 roku konkurs na nowe LOGO SZKOŁY. Prace można było przesyłać do 31 stycznia br.
W konkursie wzięło udział 7 uczniów (6 uczniów klas graficznych i 1 uczeń klasy informatycznej), którzy zaprezentowali różnorodne podejście i wizję znaku graficznego, który miałby być logiem naszej szkoły.

Po wstępnej ocenie zgodności nadesłanych projektów z warunkami regulaminu konkursu, swoją pracę rozpoczęła komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli Grona Pedagogicznego oraz Uczniów.

Wybór wyróżniających się projektów był trudny, gdyż autorzy nadesłanych prac zaprezentowali ciekawe podejście do tematu i wysoki poziom wykonania. Ostatecznie komisja wybrała trzy wiodące prace, by następnie wyłonić zwycięski projekt.

Laureatem konkursu na LOGO SZKOŁY został uczeń klasy 3Ai Dariusz Szwarc.

Gratulujemy!

Nagroda zostanie wręczona zwycięscy konkursu podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024.