Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Sukcesy muzyczne uczniów Zespołu Szkół NR 26 w roku szkolnym 2013/2014

Okazjonalny Zespół Muzyczny Zespołu Szkół NR 26 w składzie: Martyna Szczepańska II A LO, Samanta Paprocka IA LO (wokal) oraz Tomasz Szefel i Maciej Pąsiek (gitara) pod kierunkiem p. Beaty Kublik – Rutkowskiej reprezentował naszą szkołę na trzech ogólnopolskich konkursach muzycznych:

1. IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Łodzi
  2. Ogólnopolski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „ Canto cantare u Hetmana”
  3. Konkurs Ogólnopolski XII Spotkania z Piosenką – „Warszawa do się lubić”

Największy sukces odniosła uczennica klasy II A LO- Martyna Szczepańska, która została finalistką IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej jaki odbył się w dniach 5-6 czerwca w Łodzi.
Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym młodym artystom i życzymy kolejnych!

Chwalimy się