Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Targi Edukacyjno – Zawodowe

28.03.2014 w godz. 12.30 – 16.00 w naszej szkole odbyły się 26 Targi Edukacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych dzielnicy Ochota. Swoją ofertę edukacyjną skierowaną do uczniów przedstawiły:

• Akademia Leona Koźmińskiego
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej
  • Akademia Wychowania Fizycznego
  • Politechnika Warszawska
  • Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
  • Uczelnia Łazarskiego
  • Wojskowa Akademia Techniczna

Dla uczniów zainteresowanych rynkiem pracy propozycje przygotowała Filia Młodzieżowego Biura Pracy Praga Południe.

Marzanna Szymborska
Halina Grabowska – szkolny doradca zawodowy