Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Targi Edukacyjno – Zawodowe

28.03.2014 w godz. 12.30 – 16.00 w naszej szkole odbyły się 26 Targi Edukacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych dzielnicy Ochota. Swoją ofertę edukacyjną skierowaną do uczniów przedstawiły:

• Akademia Leona Koźmińskiego
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej
  • Akademia Wychowania Fizycznego
  • Politechnika Warszawska
  • Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
  • Uczelnia Łazarskiego
  • Wojskowa Akademia Techniczna

Dla uczniów zainteresowanych rynkiem pracy propozycje przygotowała Filia Młodzieżowego Biura Pracy Praga Południe.

Marzanna Szymborska
Halina Grabowska – szkolny doradca zawodowy