Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Uczniowie Zespołu Szkół NR 26 wyróżnieni w XXIX Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji i Prozy A. Puszkina i A. Mickiewicza – „Puszkiniana 2014”

7.04.2014 r
W konkursie udział wzięły dwie uczennice z klasy IA LXIX LO – Magdalena Kołodziej oraz Marija Kosenko, która zdobyła wyróżnienie jury. Uczennice do konkursu przygotowała p. Beata Kublik- Rutkowska-nauczyciel języka rosyjskiego.

Chwalimy się