Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Wyróżnienie dla Zespołu Szkół NR 26 za Aktywność w realizacji Projektów Unijnych

W ostatnim dniu kwietnia w Starej Prochowni Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej odbyła się konferencja – 10 lat warszawskiej oświaty w Unii Europejskiej”.

Celem konferencji było podsumowanie realizacji projektów edukacyjnych, jakie warszawskie szkoły prowadziły w ramach współpracy edukacyjnej z Unią Europejską i wyróżnienie szczególnie aktywnych w tym działaniu szkół i nauczycieli. Przybyłych przywitał Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy – Pan Włodzimierz Paszyński, a następnie prof. Henryk Samsonowicz wygłosił inauguracyjny wykład. Kulminacyjnym momentem spotkania było wręczenie dyplomów podpisanych przez Prezydent Warszawy – Panią Hannę Gronkiewicz- Waltz – dyrektorom i nauczycielom szkół najbardziej zaangażowanych w realizacje projektów edukacyjnych UE.

W gronie nagrodzonych znalazł się Zespół Szkół NR 26, który otrzymał wyróżnienie za aktywność w realizacji projektów unijnych. Podziękowanie otrzymała również Pani Wiesława Mościcka- Filipczak – autorka i koordynatorka zrealizowanych projektów Leonardo da Vinci.

Wyróżnienie

Chwalimy się