Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Podziękowania za udział młodzieży Zespołu Szkół nr 26 w rocznicowych obchodach agresji ZSRR na Polskę 17 września 1939 r.

Po raz dwudziesty młodzież warszawskich szkół uczciła pamięć ofiar sowieckiego terroru gromadząc się na wspólnej modlitwie i apelu pamięci przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie. Uroczystość organizowana jest w rocznicę agresji ZSRR na Polskę 17 września w 1939 roku.

Celem jest utrzymanie pamięci historycznej przez kolejne pokolenie młodych Polaków i oddanie hołdu milionom naszych rodaków pomordowanych na „nieludzkiej ziemi”.

Uczniowie naszej szkoły każdego roku biorą udział w tej uroczystości, w tym roku społeczność szkolną reprezentowali uczniowie z klasy III BT wraz z wychowawczynią p. Anettą Kubiś.

Za realizację edukacji patriotycznej otrzymaliśmy podziękowania, którymi pragniemy się pochwalić.

Chwalimy się