Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Wigilia szkolna – 20 grudnia 2017 r.

Tegoroczna szkolna wigilia odbyła się tradycyjnie w przedświątecznym tygodniu – 20 grudnia.
Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach na przygotowanych przez siebie wigiliach, a następnie obejrzeli szkolne jasełka. Salę gimnastyczną wypełnili po brzegi, wraz z licznie przybyłymi na wspólną wigilię zaproszonymi gośćmi: emerytowanymi nauczycielami i kombatantami z Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen, Środowiska Żołnierzy AK- IV Obwód Ochota i Chrobry II. W uroczystości uczestniczył też proboszcz parafii św. Grzegorza Wielkiego – ksiądz kanonik Grzegorz Cwajda, który modlitwą i życzeniami skierowanymi do uczestników szkolnej wigilii podkreślił znaczenie Świat w naszej kulturze i tradycji.
A tegoroczne jasełka były pięknym spektaklem wspólnej pracy i przyjaznej atmosfery panującej miedzy nauczycielami, a uczniami naszej szkoły. Bowiem, kolejny rok z rzędu wystąpili razem w tym fantastycznym przedstawieniu. Ich występ widzowie nagrodzili gromkimi brawami i słowami podziwu dla kunsztu gry aktorskiej.
Na zakończenie, dziękując wszystkim za obecność, życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia złożyli wspólnie pan dyrektor Roman Marciniak i pani wicedyrektor Magdalena Głowicka.

Wigilie klasowe