Gimnazjalisto! Z myślą o Tobie przygotowaliśmy!
Technikum nr 24 dwa profile kształcenia w zawodach:
Technik informatyk
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (ul. S. Skarżyńskiego 8) klasy:
IA, IB dziennikarsko – kulturowe (klasy integracyjne);
IC promocji zdrowia (klasa integracyjna);
ID europejska (klasa ogólna);
IE aktywności sportowej
DNI OTWARTE DLA GIMNZJALISTÓW!
22 marca oraz 26 kwietnia 2018 r.
Dofinansowanie nauki dla osób niepełnosprawnych

Ślubowanie i otrzęsiny uczniów klas pierwszych 13.10.17 r.

13 października odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy w bieżącym roku szkolnym rozpoczęli naukę w Techniku Informatycznym nr 24. Młodzież w uroczystej  przysiędze ślubowania zobowiązała się wypełniać swoje obowiązki z poszanowaniem praw zawartych w Statucie szkoły i godnie ją reprezentować na zewnątrz. W słowach przemówienia skierowanego do uczniów Pan Dyrektor Roman Marciniak podkreślił znaczenie godnego i honorowego wypełniania przez uczniów obowiązków.

Po części oficjalnej odbyła się „zabawa otrzęsinowa” przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Agaty Śniecińskiej i p. Iwony Siudalskiej. Uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawcami musieli zmierzyć się z wieloma konkurencjami, min. zaprezentować przebranie  klasowego kota, który następnie uczestniczył w konkurencji „pij mleko-będziesz wielki”. Wychowawcy zaś mieli za zadanie rozpoznać  z zawiązanymi oczyma jednego ze swoich podopiecznych po głosie i  wspólnie narysować kota. Młodzież zmierzyła  się też z konkursem sprawnościowym – „gąsiennica” i zaprezentowała talent wokalny w konkursie  karaoke.

Po wspólnej zabawie jury w składzie: wicedyrektor-p. Magdalena Głowicka, p. Agata Śniecińska i p. Iwona Siudalska wręczyło klasom pamiątkowe dyplomy.

Wielkie zaangażowanie i chęć do wspólnej zabawy młodzieży wskazuje, że złożone sobie i dorosłym słowa w rocie ślubowania, będą realizowane w rzetelnym wypełnianiu codziennych obowiązków szkolnych. Czego z całego serca życzymy naszym „pierwszakom”.

Ślubowanie 13.10.2017