Gimnazjalisto! Z myślą o Tobie przygotowaliśmy!
Technikum nr 24 dwa profile kształcenia w zawodach:
Technik informatyk
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (ul. S. Skarżyńskiego 8) klasy:
IA, IB dziennikarsko – kulturowe (klasy integracyjne);
IC promocji zdrowia (klasa integracyjna);
ID europejska (klasa ogólna);
IE aktywności sportowej
Harmonogram działań gimnazjalisty i godziny działania komisji rekrutacyjnej (plik 7zip)
Dofinansowanie nauki dla osób niepełnosprawnych

Specjalnym pokaz filmu „Najlepszy”

27 listopada uczniowie klas 2A LO oraz 1 EG pod opieką Pani Magdaleny Pilarskiej i Pani Lucyny Mataczyńskiej uczestniczyli w specjalnym pokazie filmu „Najlepszy” w ramach działań profilaktycznych związanych z uzależnieniami. Po emocjonującym seansie młodzież wzięła udział w spotkaniu z Panem Jerzym Górskim – człowiekiem o niewiarygodnym życiorysie. Uczestnicy mieli okazję porozmawiać ze zwycięzcą morderczego podwójnego triatlonu o nazwie „Iron man,” który przeszedł niebywale ciężką drogę do sukcesu – wyszedł z uzależnienia od heroiny, ocierając się o śmierć, a po długiej walce oraz ciężkiej pracy nad sobą i swoimi słabościami dotarł na sam szczyt kariery sportowej. Jego biografia inspiruje  do walki o godność pomimo porażek oraz momentów załamania w życiu. Ta historia motywuje młodych ludzi do realizacji wyznaczonych sobie celów i pracy nad swoimi słabościami. Była to doskonała lekcja dla uczniów o tym, jak niezwykły hart ducha, determinacja i wola walki pozwalają przyczynić się do spełnienia swoich pragnień i marzeń.

Uczestnicy mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz otrzymali plakaty z autografem Pana Jerzego Górskiego.