Uczniów klas ósmych, absolwentów gimnazjum i rodziców zapraszamy na marcowe targi edukacyjne do Pałacu Kultury i Nauki.
Gimnazjalistów oraz uczniów klas ósmych serdecznie zapraszamy na dni otwarte do naszej szkoły.
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

14.06 uczniowie klasy II DG byli na wycieczce w firmie XEROX

Klasa IIDG w czwartek, 14.06 była na spotkaniu w firmie Xerox Polska. Mieli tam okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w druku cyfrowym, jak także poznać najnowsze trendy w nim występujące. Dzięki zaangażowaniu firmy można też było zobaczyć wydruki wykonane specjalnymi technikami cyfrowymi, przez co można było obejrzeć cyfrowo nadrukowane kolory niestandardowe, cyfrowy wydruk koloru złotego lub druki z zabezpieczeniami. Uczniowie mogli też zobaczyć wydruk specjalną metodą, która w połączeniu ze specjalną aplikacją daje efekt pełnego 3D.