Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Apel Pamięci przy Pomniku Poległym i Pomordowanym na Wschodzie w 79 rocznicę agresji ZSRR na Polskę 17.09.2018 r.

Uczniowie warszawskich szkół już po raz dwudziesty trzeci uczcili pamięć ofiar sowieckiego terroru gromadząc się na wspólnej modlitwie i apelu pamięci przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie. Uroczystość organizowana w rocznicę agresji ZSRR na Polskę w 1939 roku, ma na celu utrzymanie pamięci historycznej przez kolejne pokolenie młodych Polaków i oddanie hołdu milionom naszych rodaków pomordowanych na „nieludzkiej ziemi”.

W tym roku społeczność naszej szkoły reprezentowali uczniowie kasy II ALO wraz z nauczycielem historii p. U.Stawarz i p. A. Roś.

Za naszą postawę dostaliśmy podziękowanie od Warszawskiej Solidarności Oświatowej.