W dniu 20.09.2019 (piątek) sekretariat szkolny będzie czynny w godzinach 7:00-13:00

W dniu 25.09.2019 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Na stronie pedagoga szkolnego dostępne są do pobrania dokumenty dotyczące pomocy socjalnej dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020 (format WORD).

Jasełka – 18 grudnia 2018 r.

Tradycyjnie w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia odbyły się w klasach spotkania wigilijne oraz szkolne jasełka. W tym roku w przedstawieniu udział wzięli uczniowie z niemal wszystkich klas naszego technikum, a nad całością czuwali p. Małgorzata Maciejko i p. Andrzej Kraszewski. Sala gimnastyczna jak zawsze wypełniona była po brzegi uczniami, nauczycielami i gośćmi. Zaproszenie do wspólnej wigilii przyjęli emerytowani nauczyciele naszej szkoły oraz zaprzyjaźnieni członkowie ze środowisk kombatanckich: Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen i Środowiska Żołnierzy AK- IV Obwód Ochota.
W uroczystości uczestniczył też proboszcz parafii św. Grzegorza Wielkiego – ksiądz kanonik Grzegorz Cwajda, który modlitwą i życzeniami skierowanymi do uczestników szkolnej wigilii podkreślił znaczenie Świat w naszej kulturze i tradycji.
Na zakończenie, dziękując wszystkim za obecność, życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia złożyli wspólnie pan dyrektor Roman Marciniak i pani wicedyrektor Monika Brejnak.