Uczniów klas ósmych, absolwentów gimnazjum i rodziców zapraszamy na marcowe targi edukacyjne do Pałacu Kultury i Nauki.
Gimnazjalistów oraz uczniów klas ósmych serdecznie zapraszamy na dni otwarte do naszej szkoły.
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Dziękujemy za wpłaty na pomoc niepełnosprawnemu Łukaszowi.

Bardzo serdecznie dziękujemy RODZICOM za hojne wpłaty i zakup cegiełek podczas zbiórki na rzecz FUNDACJI POMÓŻ I TY – NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH. W tym roku mogliśmy pomóc 15 – letniemu Łukaszowi, dla którego zostanie zakupiony trójkołowy elektryczny rower, wspomagający prawidłowy chód. DOMINICE, KRZYŚKOWI i MAĆKOWI z klasy pierwszej, dziękujemy za zaangażowanie i przeprowadzenie tej akcji charytatywnej.