Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Podziękowanie dla Zespołu Szkół nr 26

Miło nam poinformować, że za udział w Wielkiej Ochockiej Paradzie Niepodległości nasza szkoła otrzymała wyrazy uznania i podziękowania od Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy – pana Grzegorza Wysockiego.

Parada, która odbyła się 17 czerwca br. zgromadziła kilka tysięcy uczestników. Tym bardziej cieszymy się, że nasze uczestnictwo w tym wydarzeniu spotkało się z pozytywnym przyjęciem i podziękowaniem za zaangażowanie zarówno dla dyrektora Zespołu Szkół nr 26 – pana Romana Marciniaka, jak i koordynatorów, nauczycieli, uczniów oraz wszystkich uczestników  parady.