Uczniów klas ósmych, absolwentów gimnazjum i rodziców zapraszamy na marcowe targi edukacyjne do Pałacu Kultury i Nauki.
Gimnazjalistów oraz uczniów klas ósmych serdecznie zapraszamy na dni otwarte do naszej szkoły.
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Podziękowania. I Warszawski Kongres „Warszawskie Szkoły Zawodowe dla rynku pracy”

Miło nam poinformować, iż udział naszej szkoły w organizowanym 24.11.2017 r. projekcie „EUROPEJSKI TYDZIEŃ UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH” spotkał się z pozytywną oceną Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawa. Wyrazem tego, są złożone przez dyrektor Biura Edukacji-panią Joannę Gospodarczyk na ręce dyrektora szkoły- pana Romana Marciniaka podziękowania.

Pan dyrektor reprezentował naszą szkołę podczas „I Warszawskiego Kongresu – „Warszawskie Szkoły Zawodowe dla rynku pracy”, a szkoła była jedną z piętnastu placówek kształcenia zawodowego, które brały udział w przygotowaniu i obsłudze projektu.