W dniach 16.07 – 24.07 kandydaci zakwalifikowani do Technikum nr 24 muszą dostarczyć następujące dokumenty:

1. Oryginały świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o egzaminie;
  2. Zaświadczenie lekarza medycyny pracy;
  3. Kartę zdrowia;
  4. 3 zdjęcia;
  5. Kwestionariusz osobowy znajdujący się na stronie szkoły.
UWAGA! Przyjmujemy tylko komplet dokumentów!
Telefon w sprawach rekrutacji: 519-139-451

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

PROGRAM PIKNIKU RODZINNEGO „Mózg lubi ruch” – 17.11.2018

„Mózg lubi ruch” to piknik dla rodzin z dziećmi, przede wszystkim w wieku 3-10 lat, gdyż w tym właśnie okresie mózg rozwija się niezwykle dynamicznie. Warto abyśmy my, osoby dorosłe, rodzice, dziadkowie, nauczyciele, docenili jak ważną rolę w procesie rozwoju dziecka odgrywa aktywność fizyczna, bowiem

“OD DUŻEGO ZALEŻY ROZWÓJ MAŁEGO”

My sami możemy zastosować właściwą profilaktykę i zadbać o zdrowy rozwój naszych pociech w warunkach domowych. Jak to robić, pokażą specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, z placówek oświatowych i klubów prowadzących zajęcia dla dzieci, dzieląc się swoim doświadczeniem i pomysłami. Pokażą techniki do wykorzystania w domu i na spacerach bez inwestowania w kosztowne zabawki i sprzęt, bowiem do ich stosowania wystarczą czasami najprostsze przedmioty, jakie znajdują się w każdym domu.

Podczas pikniku będzie można wziąć udział w wielu atrakcyjnych aktywnościach, m.in. w:

• zajęciach sportowych sekcji Judo,
  • pokazach akrobatyki,
  • warsztacie sztuki żonglerki,
  • zajęciach tanecznych z instruktorami przy muzyce baletowej lub hiphopowej,
  • zabawie pierwotnej “Original Play”,
  • warsztatach, na których będzie można wykonać zabawkę z recyklingu, a także zabawkę skręcaną z balonów,
  • oraz uczestniczyć w ruchowych zabawach sensorycznych.

Dodatkowo terapeuta Integracji Sensorycznej udziel bezpłatnie porad i konsultacji dla zainteresowanych rodziców, dziadków, opiekunów.

Udział w pikniku zapewni dobrą zabawę wspólnie z dziećmi.  Bawiąc się z dziećmi wspomagamy ich prawidłowy rozwój i jednocześnie kształtujemy prawidłowe więzi emocjonalne w rodzinie.

Pamiętajmy, że to “Od dużego zależy rozwój małego”.
Szczegóły w załączonym pliku PDF.