Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Ślubowanie i otrzęsiny w Zespole Szkół nr 26 12.10.18 r.

12 października uczniowie, którzy rozpoczęli w bieżącym roku szkolnym naukę w Zespole Szkół nr 26, złożyli w obecności dyrekcji szkoły, swoich wychowawców i nauczycieli uroczyste ślubowanie. W rocie przysięgi znalazły się słowa związane z rzetelnym wypełnianiem obowiązków,  godnym reprezentowaniem i szanowaniem praw zawartych w Statucie Szkoły.

W słowach przemówienia skierowanego do uczniów dyrektor ZS nr 26- p. Roman Marciniak podkreślił znaczenie godnego i honorowego wypełniania przez uczniów swoich obowiązków.

Po części oficjalnej nastąpił moment „otrzęsin”. Zabawę przygotował i poprowadził wraz z opiekunem p. Agatą Śniecińską- Samorząd Uczniowski. W tym roku uczniowie klas pierwszych zmierzyli się z wieloma zadaniami, które wykonali brawurowo.

Życzymy im, aby równie chętnie i z radością mierzyli się z codziennymi obowiązkami szkolnymi oraz samych sukcesów w drodze do dorosłości!.