Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 22 czerwca 2018 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbyło się 22 czerwca. Mszę Święta dla uczniów i nauczycieli we środę poprzedzającą dzień rozdania świadectw celebrował proboszcz parafii św. Grzegorza Wielkiego – ks. Grzegorz Cwajda. W tym roku na uroczystości zakończenia był obecny Przewodniczący Rady Dzielnicy Ochota – p. Witold Dzięciołowski. Wraz z dyrektorem ZS nr 26 p. Romanem Marciniakiem i wychowawcami klas, wręczył najlepszym uczniom nagrody książkowe. Również dyplomy i nagrody odebrali laureaci licznych konkursów i działań związanych z pracą na rzecz środowiska szkolnego oraz środowisk współpracujących ze szkołą. Podczas uroczystości przedstawiciele Samorządu Szkolnego w imieniu całej szkolnej społeczności, podziękowali pani wicedyrektor Magdalenie Głowickiej za wieloletnią pracę na rzecz szkoły, okazywane serce, uśmiech, cierpliwość i życzliwość.

Uroczystość zakończył zabawny skecz z życia szkoły w brawurowym wykonaniu p. Agaty Śniecińskiej, p. Arkadiusza Bonieckiego i Eryka Dowlaszewicza z kl. II EG.

Przed uczniami teraz okres wakacji. Życzymy więc wszystkim udanego, a przede wszystkim bezpiecznego odpoczynku i do zobaczenia we wrześniu!