Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Uroczystości rocznicowe przy Pomniku Barykady Września 1939r

8 września przy pomniku „Barykada Września 1939 r.” odbyły się uroczystości upamiętniające bohaterską obronę Ochoty we wrześniu 1939r. W uroczystości uczestniczyli jak zawsze weterani II wojny i członkowie środowisk kombatanckich, młodzież ochockich szkół, oraz mieszkańcy dzielnicy. Szkolnej delegacji przewodniczył dyrektor – pan Roman Marciniak.
Uroczystość została połączona z odsłonięciem pamiątkowej tablicy poświęconej prof. Władysławowi Bartoszewskiemu, który w dniu wybuchu II wojny mieszkał na Ochocie u zbiegu ulic Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej 1920 r. Ceremonii odsłonięcia tablicy dokonali wspólnie – syn Władysława Bartoszewskiego- Teofil Bartoszewski i burmistrz Ochoty p. Katarzyna Łęgiewicz.