Kandydaci składają wniosek o przyjęcie do szkoły w dniach 13.05-20.05 w godzinach 9.00 - 16.00.

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

XVI Rodzinny Piknik Integracyjny oraz X Ochockie Targi Organizacji Pozarządowych 16 września 2018 r.

W sobotę 16 września w Parku Szczęśliwickim  już po raz szesnasty odbył się Rodzinny Piknik Integracyjny dla mieszkańców Ochoty i gości. Na licznych stoiskach swoje dokonania prezentowały organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, domy kultury, biblioteki, szkoły i inne ochockie placówki.

Również nasza szkoła, jak zawsze wraz z zaprzyjaźnionymi organizacjami kombatanckimi: Klubem Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen oraz Środowiskiem Żołnierzy AK IV Obwód Ochota przygotowała atrakcje dla gości i uczniów.

Najmłodsi uczestniczyli w warsztatach plastycznych min:. malowania twarzy, malowania na szkle, wykonywania własnoręcznie biżuterii, zabawach na macie sensorycznej czy ćwiczeniach umysłowych – rozwiązując  łamigłówki  i rebusy. Starsi byli bardziej zainteresowani możliwościami prezentowanej min. drukarki 3D i innych nowinek technologicznych z których na co dzień w ramach zajęć praktycznych korzystają uczniowie  naszego technikum.

W tym roku aura dopisała, więc impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem i jak zawsze była świetną formą promocji naszej szkoły w środowisku lokalnym.