Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

XXIX Międzynarodowy Salon Edukacyjny

W dniach 22.02 – 24.02.2018r w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywał się XXIX Międzynarodowy Salon Edukacyjny. Warszawskie szkoły ponadgimnazjalne prezentowały swoje oferty edukacyjne skierowane do uczniów szkół gimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019.
Nasza szkoła przygotowała dwa stoiska z ofertą dla klas pierwszych Technikum nr 24 i LXIX LO im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944.
Ponadto dla uczniów gimnazjum organizatorzy przygotowali szereg propozycji min.: wykłady z udziałem ekspertów OKE w Warszawie oraz spotkania z doradcami zawodowymi i uczniami warszawskich szkół ponadgimnazjalnych, którzy podjęli trafne decyzje co do wybranej przez siebie ścieżki kształcenia.
Młodzież mogła też poznać zasady rekrutacji do warszawskich liceów ogólnokształcących, techników i
branżowych szkół I stopnia na rok szkolny 2018/2019.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą edukacyjną. Szczegóły widnieją na stronie szkoły zs26.edu.pl