Serdecznie zapraszamy dnia 17.10 na piknik rodzinny "Mózg lubi ruch"
Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”
Uwaga, absolwenci liceum! W tym roku egzamin maturalny w starej formule odbędzie się po raz ostatni!

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych 27.04.18 r

W piątek, 27 kwietnia absolwenci klas czwartych Technikum nr 24 oraz uczniowie klas trzecich LXIX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944,  odebrali z rąk swoich wychowawców świadectwa ukończenia szkoły. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć wspomnień i wzruszenia. Dyrektor Zespołu Szkół nr 26 pan Roman Marciniak pogratulował wszystkim absolwentom, a wychowawcom i nauczycielom podziękował za ich wkład pracy włożony w kształcenie i wychowanie młodzieży. Każda z klas kończących pięknymi słowami i bukietem kwiatów podziękowała również – dyrekcji, swoim wychowawcom i nauczycielom za okazywaną na każdym kroku wyrozumiałość, życzliwość, wsparcie i pomoc, nie tylko w zdobywaniu wiedzy, ale też we wprowadzaniu w dorosłe życie.

Życzymy wszystkim absolwentom  powodzenia na maturze i dalszej drodze edukacji!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.