Dokumenty dotyczące zmiany preferencji szkoły w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 składamy do:

Technikum nr 24 przy ul. Urbanistów 3

LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 przy ul. Skarżyńskiego 8

po wcześniejszym kontakcie z dotychczasową szkołą pierwszego wyboru

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Zaproszenie do udziału w programie artystycznym dla dzieci, młodzieży oraz mieszkańców Ochoty podczas 25 edycji programu „Gwiazdka świeci dla dzieci”- 16 grudnia 2018 r.

16 grudnia br. Fundacja Eva we współpracy z Urzędem Dzielnicy Ochota organizuje jubileuszową 25 edycję programu „Gwiazdka Świeci dla Dzieci”- spotkanie bożonarodzeniowe dla 300 najuboższych podopiecznych (dzieci i młodzieży) ochockich organizacji pozarządowych podczas którego goście obejrzą przedstawienie artystyczne, spotkają się ze Świętym Mikołajem i otrzymają słodkie paczki. Impreza odbędzie się w Zespole Szkół „Kolejówka”.

Organizatorzy – Fundacja Eva i Urząd dzielnicy Ochota zaprasza wszystkich uzdolnionych artystycznie mieszkańców Ochoty, którzy chcieliby zaprezentować swój talent w programie artystycznym podczas powyższego spotkania na przesłuchania w dn. 13 i 16 listopada w godz. 16-19  do  MAL-a ( Miejsce Aktywności Lokalnej jest częścią Ośrodka Kultury Ochota )

1. Grójecka 109.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 11 listopada br. na adres fundacja@eva.org.pl
Karta zgłoszenia w formacie WORD