UWAGA! W dniach 27.01-31.01.2020 sekretariat szkoły będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Deklaracje na egzaminy EE.08 oraz AU.54 przyjmowane będą w dniach 03-04.02.2020

Uczniowie klas trzecich ubiegających się o praktyki zagraniczne - rozpoczął się II etap rekrutacji. Więcej informacji na podstronie praktyk zawodowych.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

AKCJA „NAKRĘTKA” ROZPOCZĘTA

Chcesz pomóc?
Zbieraj wszelkiego rodzaju plastikowe nakrętki, np. po opakowaniach z napojów, kawy, kosmetyków, chemii, …
Przynieś je do szkoły, do sali 316, do Pani prof Agaty Śniecińskiej.
W tym roku będziemy wspierać 7 – letniego Stasia, który urodził się bez rąk i może uda się niedługo kupić dla niego protezy.
Pomóżmy