Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Apel Pamięci w 80 rocznicę agresji ZSRR na Polskę 17.09.2019 r

17 września w 80 rocznicę agresji ZSRR na Polskę przy Pomniku Poległym i Pomordowanym na Wschodzie odbył się Apel Pamięci. Delegacje uczniów z warszawskich szkół wspólnie wzięły udział w uroczystości patriotycznej oddając tym samym hołd milionom naszych rodaków pomordowanych na „nieludzkiej ziemi”. W tym roku w obchodach uczestniczyła klasa IIAT, uczniowie w imieniu szkolnej społeczności złożyli pod pomnikiem wiązankę kwiatów.