Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Sukces uczennicy LXIX LO w Konkursie GRAMMATIKMEISTER

Miło nam poinformować, że uczennica kl. IIIA LO Miranda Pernal otrzymała wyróżnienie w Warszawskim Konkursie „Mistrz gramatyki języka niemieckiego” GRAMMATIKMEISTER 2019. W finałowy etapie konkursu Miranda zajęła II miejsce.

Uroczystość rozdania nagród odbyła się 5 czerwca br. w XXII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi   im. José Marti w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!