Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Sukces uczennicy LXIX LO w Konkursie GRAMMATIKMEISTER

Miło nam poinformować, że uczennica kl. IIIA LO Miranda Pernal otrzymała wyróżnienie w Warszawskim Konkursie „Mistrz gramatyki języka niemieckiego” GRAMMATIKMEISTER 2019. W finałowy etapie konkursu Miranda zajęła II miejsce.

Uroczystość rozdania nagród odbyła się 5 czerwca br. w XXII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi   im. José Marti w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!