UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Koncert kolęd i pastorałek w Zespole Szkół nr 26 17.12 2019 r.

W miniony wtorek tj. 17 grudnia br. uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami na klasowych wigiliach, po których cała szkolna społeczność i zaproszeni goście uczestniczyli we wspólnym  śpiewaniu kolęd. Uczniowie z kl. II DT zaprezentowali historie powstania najpiękniejszych i najbardziej znanych kolęd i pastorałek, a szkolny zespół muzyczny zachęcał do wspólnego śpiewania.

Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim zebranym. Jak zawsze zaproszenie przyjęli emerytowani nauczyciele naszej szkoły oraz zaprzyjaźnieni członkowie ze środowisk kombatanckich: Klubu Byłych Politycznych Więźniów Obozów Koncentracyjnych Mauthausen-Gusen i Środowiska Żołnierzy AK- IV Obwód Ochota. W uroczystości wzięła udział również burmistrz Ochoty – pani Katarzyna Łęgiewicz wraz ze swoja zastępczynią panią Ewą Kacprzak-Szymańską oraz naczelnikiem WSSiZ dla dzielnicy Ochota, panem Mirosławem Starzyńskim.

Życzenia radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia złożyli zebranym dyrektor Zespołu Szkół nr 26 – pan Roman Marciniak, pani wicedyrektor Monika Brejnak oraz proboszcz parafii św. Grzegorza Wielkiego – ksiądz kanonik Grzegorz Cwajda.