Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Nasi uczniowie na „Bemowskim Miasteczku Zawodów”

W czwartek 04.04.2019r. przedstawiciele Grona Pedagogicznego (p.prof. Agata Śniecińska i p.prof. Iwona Siudalska) oraz uczniów (Ola, Sebastian, Kuba, Dominik i Rafał) mieli zaszczyt reprezentować Naszą Szkołę przedstawiając ofertę edukacyjną na najbliższy rok szkolny uczniom bemowskich szkół gimnazjalnych i podstawowych. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.