Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Nasi uczniowie na „Bemowskim Miasteczku Zawodów”

W czwartek 04.04.2019r. przedstawiciele Grona Pedagogicznego (p.prof. Agata Śniecińska i p.prof. Iwona Siudalska) oraz uczniów (Ola, Sebastian, Kuba, Dominik i Rafał) mieli zaszczyt reprezentować Naszą Szkołę przedstawiając ofertę edukacyjną na najbliższy rok szkolny uczniom bemowskich szkół gimnazjalnych i podstawowych. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.