Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Obchody 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości w Technikum nr 24

Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły uczcili 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości uczestnicząc w ogólnopolskiej akcji „ Szkoła do hymnu”. 8 listopada zgromadzone na sali gimnastycznej ponad 600 osób, wspólnie o godzinie 11.11 odśpiewało cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.  Podobnie jak rok temu, wydarzeniu towarzyszyła podniosła atmosfera i nieskrywana duma, co wyraził  w słowach podziękowania wszystkim zebranym, pan dyrektor- Roman Marciniak.

Do wspólnego śpiewania hymnu o godz. 11:11 przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół z całego kraju. Najwięcej bo  2902 szkoły  z województwa mazowieckiego . Wśród tej liczby znalazło się też nasze technikum. Celem inicjatywy jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych.