UWAGA! We wtorek (17.12) lekcje będą się odbywały według planu B.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:
10:35-10:50
13:25-13:40

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Obchody 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości w Technikum nr 24

Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły uczcili 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości uczestnicząc w ogólnopolskiej akcji „ Szkoła do hymnu”. 8 listopada zgromadzone na sali gimnastycznej ponad 600 osób, wspólnie o godzinie 11.11 odśpiewało cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.  Podobnie jak rok temu, wydarzeniu towarzyszyła podniosła atmosfera i nieskrywana duma, co wyraził  w słowach podziękowania wszystkim zebranym, pan dyrektor- Roman Marciniak.

Do wspólnego śpiewania hymnu o godz. 11:11 przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół z całego kraju. Najwięcej bo  2902 szkoły  z województwa mazowieckiego . Wśród tej liczby znalazło się też nasze technikum. Celem inicjatywy jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych.