UWAGA! Na stronie praktyk zawodowych znaleźć można informacje o ZAGRANICZNYCH PRAKTYKACH ZAWODOWYCH w r. szk. 2019/20!

UWAGA! Harmonogram matur próbnych znajduje się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu!.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:

Spotkanie z dietetykiem w ramach programu ,, Zdrowy Uczeń” 16.10.19r.

16.10.19r. gościliśmy w naszej szkole dietetyka – p. Monikę Krasa. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na prawidłowe odżywianie, zdrowy styl życia oraz dietę dostosowaną dla młodzieży w wieku szkolnym. Pani dietetyk podkreśliła, że tylko wypracowane,  zdrowe nawyki jedzenia pozwolą cieszyć się nam zdrowiem oraz szczupłą sylwetką. Uświadomiła również młodzieży, jak bardzo ważne jest łączenie zdrowego odżywiania z uprawianiem sportu.

W zajęciach wzięli udział uczniowie klas: I DI, I EI, I HGP oraz II AT.

Formą zajęć był wykład połączony z prezentacją multimedialną i rozmową na temat zasad zdrowego odżywiania. Uczniowie dowiedzieli się,  jak prawidłowo układać jadłospis (próbowali go sami stworzyć) oraz jak dużą rolę odgrywa woda i ile powinniśmy jej wypijać.

Drodzy Uczniowie!

Odżywiajcie się zdrowo i starajcie się wcielić w życie zasady zdrowego odżywiania wg prof. Stanisława Bergera:

1 U – Urozmaicenie

2 U – Umiarkowanie