Dokumenty dotyczące zmiany preferencji szkoły w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 składamy do:

Technikum nr 24 przy ul. Urbanistów 3

LXIX LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 przy ul. Skarżyńskiego 8

po wcześniejszym kontakcie z dotychczasową szkołą pierwszego wyboru

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Sukces uczniów ZS nr 26 w konkursie Dreimal Deutsch

21.03.2019r. w Instytucie Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego odbył się drugi etap tegorocznej edycji MAZOWIECKIEGO KONKURSU WIEDZY REALIOZNAWCZEJ O KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO DREIMAL DEUTSCH.

Miło nam poinformować, że w rywalizacji zespołowej awans do finału zdobyła szkolna drużyna w skład której, weszli uczniowie z klas ICT, IDT, IIFG i IVAT.

Serdecznie gratulujemy sukcesu, trzymamy kciuki i liczymy na zwycięstwo w finale!