Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Sukces uczniów ZS nr 26 w konkursie Dreimal Deutsch

21.03.2019r. w Instytucie Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego odbył się drugi etap tegorocznej edycji MAZOWIECKIEGO KONKURSU WIEDZY REALIOZNAWCZEJ O KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO DREIMAL DEUTSCH.

Miło nam poinformować, że w rywalizacji zespołowej awans do finału zdobyła szkolna drużyna w skład której, weszli uczniowie z klas ICT, IDT, IIFG i IVAT.

Serdecznie gratulujemy sukcesu, trzymamy kciuki i liczymy na zwycięstwo w finale!