Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Sukces uczniów ZS nr 26 w konkursie Dreimal Deutsch

21.03.2019r. w Instytucie Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego odbył się drugi etap tegorocznej edycji MAZOWIECKIEGO KONKURSU WIEDZY REALIOZNAWCZEJ O KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO DREIMAL DEUTSCH.

Miło nam poinformować, że w rywalizacji zespołowej awans do finału zdobyła szkolna drużyna w skład której, weszli uczniowie z klas ICT, IDT, IIFG i IVAT.

Serdecznie gratulujemy sukcesu, trzymamy kciuki i liczymy na zwycięstwo w finale!