UWAGA! W dniach 27.01-31.01.2020 sekretariat szkoły będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Deklaracje na egzaminy EE.08 oraz AU.54 przyjmowane będą w dniach 03-04.02.2020

Uczniowie klas trzecich ubiegających się o praktyki zagraniczne - rozpoczął się II etap rekrutacji. Więcej informacji na podstronie praktyk zawodowych.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

Świąteczna Zbiórka Żywności 2019 zakończona

W piątek 29.XI i w sobotę 30.XI 2019 r. odbyła się
XXIII Świąteczna Zbiórka Żywności, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Przez dwa dni wolontariusze zachęcali klientów sklepów do przekazywania żywności. Olej, konserwy mięsne
i warzywne, przetwory, mąka, kasze, cukier, słodycze –
to rekomendowane produkty, które najczęściej trafiały do zbiórkowych koszy.

Mieszkańcy stolicy pokazali, że są wrażliwi na potrzeby najuboższych, ale również wolontariuszom należy zawdzięczać sukces akcji.

Wolontariusze naszej szkoły zbierali żywność w supermarkecie Auchan_OKĘCIE i w ciągu dwóch dni zebrali 1283 kg żywności.

Dziękuję koordynatorom zbiórki Jakubowi i Olafowi
oraz wszystkim wolontariuszom za udział w tej akcji!

Agata Śniecińska