UWAGA! We wtorek (17.12) lekcje będą się odbywały według planu B.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:
10:35-10:50
13:25-13:40

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Światowy Dzień Cukrzycy

W dniu 14 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Cukrzycy. W tym roku przebiega  pod hasłem: ,, Cukrzyca: chroń swoją rodzinę”.

W związku z tym, dnia 18 października w naszej szkole uczniowie będą mieli możliwość wykonania pomiarów glikemii oraz ciśnienia tętniczego krwi ( w trakcie dwóch 15 min przerw).

Prosimy, żeby każda klasa wytypowała 5 uczniów, którzy w tym dniu ubiorą się na niebiesko. Będzie to nawiązanie do symbolu cukrzycy – niebieskiego pierścienia.

W tym dniu obejrzymy filmy dotyczące cukrzycy.

Więcej w artykule.