UWAGA! W dniach 27.01-31.01.2020 sekretariat szkoły będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Deklaracje na egzaminy EE.08 oraz AU.54 przyjmowane będą w dniach 03-04.02.2020

Uczniowie klas trzecich ubiegających się o praktyki zagraniczne - rozpoczął się II etap rekrutacji. Więcej informacji na podstronie praktyk zawodowych.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

Światowy Dzień Cukrzycy

W dniu 14 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Cukrzycy. W tym roku przebiega  pod hasłem: ,, Cukrzyca: chroń swoją rodzinę”.

W związku z tym, dnia 18 października w naszej szkole uczniowie będą mieli możliwość wykonania pomiarów glikemii oraz ciśnienia tętniczego krwi ( w trakcie dwóch 15 min przerw).

Prosimy, żeby każda klasa wytypowała 5 uczniów, którzy w tym dniu ubiorą się na niebiesko. Będzie to nawiązanie do symbolu cukrzycy – niebieskiego pierścienia.

W tym dniu obejrzymy filmy dotyczące cukrzycy.

Więcej w artykule.