Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Światowy Dzień Cukrzycy

W dniu 14 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Cukrzycy. W tym roku przebiega  pod hasłem: ,, Cukrzyca: chroń swoją rodzinę”.

W związku z tym, dnia 18 października w naszej szkole uczniowie będą mieli możliwość wykonania pomiarów glikemii oraz ciśnienia tętniczego krwi ( w trakcie dwóch 15 min przerw).

Prosimy, żeby każda klasa wytypowała 5 uczniów, którzy w tym dniu ubiorą się na niebiesko. Będzie to nawiązanie do symbolu cukrzycy – niebieskiego pierścienia.

W tym dniu obejrzymy filmy dotyczące cukrzycy.

Więcej w artykule.