Kandydaci składają wniosek o przyjęcie do szkoły w dniach 13.05-20.05 w godzinach 9.00 - 16.00.

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych 26.04.2019r.

W piątek, 26 kwietnia absolwenci klas czwartych Technikum nr 24 oraz uczniowie klas trzecich LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944, odebrali z rąk swoich wychowawców świadectwa ukończenia szkoły. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć wspomnień i wzruszenia. Dyrektor Zespołu Szkół nr 26 pan Roman Marciniak pogratulował wszystkim absolwentom, a wychowawcom i nauczycielom podziękował za ich wkład pracy włożony w kształcenie i wychowanie młodzieży. Każda z klas kończących pięknymi słowami i bukietem kwiatów podziękowała również – dyrekcji, swoim wychowawcom i nauczycielom za okazywaną na każdym kroku wyrozumiałość, życzliwość, wsparcie i pomoc, nie tylko w zdobywaniu wiedzy, ale też we wprowadzaniu w dorosłe życie.
Życzymy wszystkim absolwentom powodzenia na maturze i dalszej drodze edukacji!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.