Uwaga absolwenci!
Od 8 czerwca zaczynacie egzamin maturalny! Życzymy powodzenia!

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych 26.04.2019r.

W piątek, 26 kwietnia absolwenci klas czwartych Technikum nr 24 oraz uczniowie klas trzecich LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944, odebrali z rąk swoich wychowawców świadectwa ukończenia szkoły. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć wspomnień i wzruszenia. Dyrektor Zespołu Szkół nr 26 pan Roman Marciniak pogratulował wszystkim absolwentom, a wychowawcom i nauczycielom podziękował za ich wkład pracy włożony w kształcenie i wychowanie młodzieży. Każda z klas kończących pięknymi słowami i bukietem kwiatów podziękowała również – dyrekcji, swoim wychowawcom i nauczycielom za okazywaną na każdym kroku wyrozumiałość, życzliwość, wsparcie i pomoc, nie tylko w zdobywaniu wiedzy, ale też we wprowadzaniu w dorosłe życie.
Życzymy wszystkim absolwentom powodzenia na maturze i dalszej drodze edukacji!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.