Na podstronie rekrutacji dostępne są informacje dotyczące rekrutacji uzupełniającej (pliki WORD).

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Wizyta metropolity warszawskiego – ks. kardynała Kazimierza Nycza w Zespole Szkół nr 26

17 maja br. gościliśmy w naszych progach metropolitę warszawskiego – ks. kardynała Kazimierza Nycza. Wizyta był częścią programu wizytacji parafii św. Grzegorza Wielkiego do której nasza szkoła należy. W spotkaniu z dostojnym gościem uczestniczyła cała szkolna społeczność- dyrekcja szkoły, uczniowie oraz pracownicy administracyjni. Ze względu na napięty program wizytacji czasu na rozmowę było niewiele. Niemniej jednak, zebrani podzielili się przemyśleniami dotyczącymi min. pokonywania przez młodych ludzi trudności związanych ze świadectwem wiary, czy kryzysu systemu wartości, tak w życiu współczesnego człowieka jak i kościoła w Polsce.
Bardzo dziękujemy księdzu kardynałowi za wizytę i podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego fotoreportażu z tego wydarzenia.