UWAGA! W dniach 27.01-31.01.2020 sekretariat szkoły będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia.

Deklaracje na egzaminy EE.08 oraz AU.54 przyjmowane będą w dniach 03-04.02.2020

Uczniowie klas trzecich ubiegających się o praktyki zagraniczne - rozpoczął się II etap rekrutacji. Więcej informacji na podstronie praktyk zawodowych.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

Wyniki konkursów z języka angielskiego.

Wyniki konkursu z języka angielskiego English High Flier, Łowcy Talentów

Pani Lucyna Mataczyńska oraz Pani Klaudia Samolewicz były opiekunkami uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego ENGLISH HIGH FLIER, Łowcy Talentów. Konkurs odbył się w naszej szkole 28 listopada 2018 r. Najlepsze wyniki konkursu to:
18 miejsce w województwie: Dawid Kisiel z klasy 1 DT i 19 miejsce w województwie: Ida Prokopczyk z klasy 2 EG. Serdecznie gratulujemy sukcesów!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2019

Pani Lucyna Mataczyńska, Pani Klaudia Samolewicz oraz Pan Andrzej Kraszewski opiekowali się uczniami naszej szkoły, którzy wzięli udział Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2019. Konkurs był pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Konkurs odbył się 5 marca 2019 r. w naszej szkole. Leon Bakalarz z klasy 1 EG otrzymał 3 miejsce w tym konkursie.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH ACE 2019

Pani Lucyna Mataczyńska, Pani Klaudia Samolewicz oraz Pan Andrzej Kraszewski opiekowali się uczniami naszej szkoły, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ENGLISH ACE, edycja XIX, Jersz Łowcy Talentów. Konkurs odbył się 6 marca 2019 r. w naszej szkole. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska. Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w tym konkursie: 3 miejsce w województwie: Radosław Radomyski z klasy 4 CG, 7 miejsce w województwie: Jakub Dobroszycki z klasy 2 AT oraz 10 miejsce w województwie: Adam Bauer z klasy 1 CT
Serdecznie gratulujemy sukcesów!