W dniu 20.09.2019 (piątek) sekretariat szkolny będzie czynny w godzinach 7:00-13:00

W dniu 25.09.2019 (środa) sekretariat szkolny będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Na stronie pedagoga szkolnego dostępne są do pobrania dokumenty dotyczące pomocy socjalnej dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020 (format WORD).

Wyniki konkursów z języka angielskiego.

Wyniki konkursu z języka angielskiego English High Flier, Łowcy Talentów

Pani Lucyna Mataczyńska oraz Pani Klaudia Samolewicz były opiekunkami uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego ENGLISH HIGH FLIER, Łowcy Talentów. Konkurs odbył się w naszej szkole 28 listopada 2018 r. Najlepsze wyniki konkursu to:
18 miejsce w województwie: Dawid Kisiel z klasy 1 DT i 19 miejsce w województwie: Ida Prokopczyk z klasy 2 EG. Serdecznie gratulujemy sukcesów!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2019

Pani Lucyna Mataczyńska, Pani Klaudia Samolewicz oraz Pan Andrzej Kraszewski opiekowali się uczniami naszej szkoły, którzy wzięli udział Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2019. Konkurs był pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Konkurs odbył się 5 marca 2019 r. w naszej szkole. Leon Bakalarz z klasy 1 EG otrzymał 3 miejsce w tym konkursie.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH ACE 2019

Pani Lucyna Mataczyńska, Pani Klaudia Samolewicz oraz Pan Andrzej Kraszewski opiekowali się uczniami naszej szkoły, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ENGLISH ACE, edycja XIX, Jersz Łowcy Talentów. Konkurs odbył się 6 marca 2019 r. w naszej szkole. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska. Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w tym konkursie: 3 miejsce w województwie: Radosław Radomyski z klasy 4 CG, 7 miejsce w województwie: Jakub Dobroszycki z klasy 2 AT oraz 10 miejsce w województwie: Adam Bauer z klasy 1 CT
Serdecznie gratulujemy sukcesów!