W dniach 16.07 – 24.07 kandydaci zakwalifikowani do Technikum nr 24 muszą dostarczyć następujące dokumenty:

1. Oryginały świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia o egzaminie;
  2. Zaświadczenie lekarza medycyny pracy;
  3. Kartę zdrowia;
  4. 3 zdjęcia;
  5. Kwestionariusz osobowy znajdujący się na stronie szkoły.
UWAGA! Przyjmujemy tylko komplet dokumentów!
Telefon w sprawach rekrutacji: 519-139-451

Niezłożenie w odpowiednim terminie, któregokolwiek
z wymaganych dokumentów spowoduje niedopuszczenie kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Kandydatów prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia (format WORD).

Kandydatów do liceum (ul. Pilota Skarżyńskiego) prosimy o pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego ucznia liceum (format WORD).

Drodzy uczniowie, dostępny już jest harmonogram egzaminów poprawkowych w naszym technikum.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 19 czerwca 2019

19 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Dyrektor Zespołu Szkół nr 26 pan Roman Marciniak i pani wicedyrektor Monika Brejnak wraz z wychowawcami wręczyli dyplomy i nagrody książkowe najlepszym uczniom. Gratulacje odebrali również laureaci konkursów przedmiotowych, akcji wolontarystycznych oraz działań związanych z pracą na rzecz środowisk współpracujących ze szkołą. Podziękowania za cały rok pracy dyrekcji i nauczycielom w imieniu szkolnej społeczności złożyli przedstawiciele Samorządu Szkolnego.

Przed uczniami teraz okres wakacji. Życzymy więc wszystkim udanego, a przede wszystkim bezpiecznego odpoczynku i do zobaczenia we wrześniu!