UWAGA! We wtorek (17.12) lekcje będą się odbywały według planu B.

UWAGA! Na stronie dotyczącej egzaminów zawodowych jest dostępny harmonogram na sesję styczeń-luty 2020.

W trakcie skontrum biblioteka szkolna jest czynna na dużych przerwach:
10:35-10:50
13:25-13:40

UWAGA! Na tablicy przy sekretariacie szkolnym jest wywieszona lista rankingowa uczniów starających sie o zagraniczne praktyki zawodowe.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 19 czerwca 2019

19 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Dyrektor Zespołu Szkół nr 26 pan Roman Marciniak i pani wicedyrektor Monika Brejnak wraz z wychowawcami wręczyli dyplomy i nagrody książkowe najlepszym uczniom. Gratulacje odebrali również laureaci konkursów przedmiotowych, akcji wolontarystycznych oraz działań związanych z pracą na rzecz środowisk współpracujących ze szkołą. Podziękowania za cały rok pracy dyrekcji i nauczycielom w imieniu szkolnej społeczności złożyli przedstawiciele Samorządu Szkolnego.

Przed uczniami teraz okres wakacji. Życzymy więc wszystkim udanego, a przede wszystkim bezpiecznego odpoczynku i do zobaczenia we wrześniu!