Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 19 czerwca 2019

19 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Dyrektor Zespołu Szkół nr 26 pan Roman Marciniak i pani wicedyrektor Monika Brejnak wraz z wychowawcami wręczyli dyplomy i nagrody książkowe najlepszym uczniom. Gratulacje odebrali również laureaci konkursów przedmiotowych, akcji wolontarystycznych oraz działań związanych z pracą na rzecz środowisk współpracujących ze szkołą. Podziękowania za cały rok pracy dyrekcji i nauczycielom w imieniu szkolnej społeczności złożyli przedstawiciele Samorządu Szkolnego.

Przed uczniami teraz okres wakacji. Życzymy więc wszystkim udanego, a przede wszystkim bezpiecznego odpoczynku i do zobaczenia we wrześniu!