Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Harmonogram zajęć lekcyjnych w dniach 17-28 maja 2021r. (tzw. hybrydowy)

Lekcje w trybie zdalnym podział wg. klas (uczniowie pozostają w domu) Lekcje w trybie stacjonarnym podział wg. klas (uczniowie przychodzą do szkoły)
I tydzień
17-21 maja
1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP 2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI
II tydzień
24-28 maja
2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI 1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Mój kompas kariery

Krajowe Centrum Europass zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. Mój kompas kariery.
Dla kogo? Dla wszystkich zainteresowanych świadomym planowaniem, rozwojem lub zmianą kariery zawodowej.
Co zyskasz? Praktyczne wskazówki co należy uwzględnić w procesie decyzyjnym dotyczącym kariery, dlaczego warto postawić na samoświadomość, co jest składową samoświadomości i w jaki sposób i za pomocą jakich narzędzi ją rozwijać.
Wsparciem w planowaniu rozwoju zawodowego będą również dokumenty nowego Europass: kreatory CV i listu motywacyjnego, Europass Mobilność oraz suplementy do dyplomów.
Szkolenie odbędzie się na platformie Clickmeeting FRSE w dniu 30 września 2020 roku w godzinach 14.00-15.30.
Poprowadzi je Pani Sylwia Korycka-Fortuna, doradca zawodowy, trener kariery oraz coach ICF.
Informacja dostępna na FB Europass Polska
Służymy w tym przypadku gotowym tekstem dostępnym na stronie https://europass.org.pl  w zakładce Aktualności.