Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Sukces uczniów Technikum nr24 na ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Understand V. 15.10.20 r.

35 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Understand V., który odbył się 15.10.br. Uczniowie musieli zmierzyć się ze sprawdzeniem swoich umiejętności z rozumienia języka angielskiego ze słuchu.

Miło nam poinformować, że udział naszych uczniów w konkursie zakończył się sukcesem. 9 osób uplasowało się w czołówce  w województwie mazowieckim zajmując 2, 3 i 4 miejsce, oraz 19 miejsce w kraju.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników!