Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie  roku  szkolnego 2019/2020

Inny niż dotychczas, trudny i wyjątkowy dla nas wszystkich rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Serdecznie gratulujemy promocji do kolejnych klas wszystkim naszym uczniom, którzy musieli zmierzyć się z wyzwaniem nauki na odległość. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie zdalnego nauczania i poszukiwaliśmy rozwiązań, które pozwalały na skuteczne przekazywanie wiedzy. Wymagało to bardzo dużego zaangażowania zarówno ze strony  Nauczycieli, Uczniów i Rodziców.

Bardzo dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

Życzymy spokojnego i  bezpiecznego wypoczynku od codziennych obowiązków, a przede wszystkim powrotu do szkoły we wrześniu.

Czekamy na Was, by z nową energią rozpocząć nowy rok szkolny 2020/2021.

Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół nr 26