Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie  roku  szkolnego 2019/2020

Inny niż dotychczas, trudny i wyjątkowy dla nas wszystkich rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Serdecznie gratulujemy promocji do kolejnych klas wszystkim naszym uczniom, którzy musieli zmierzyć się z wyzwaniem nauki na odległość. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie zdalnego nauczania i poszukiwaliśmy rozwiązań, które pozwalały na skuteczne przekazywanie wiedzy. Wymagało to bardzo dużego zaangażowania zarówno ze strony  Nauczycieli, Uczniów i Rodziców.

Bardzo dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

Życzymy spokojnego i  bezpiecznego wypoczynku od codziennych obowiązków, a przede wszystkim powrotu do szkoły we wrześniu.

Czekamy na Was, by z nową energią rozpocząć nowy rok szkolny 2020/2021.

Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół nr 26