Harmonogram egzaminów poprawkowych

Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Projekt dla młodzieży dyslektycznej

Projekt  dla młodzieży dyslektycznej

„ Każdy z nas kryje w sobie ogromny potencjał”

W bieżącym roku kalendarzowym 2016 nasza szkoła we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Młodzieży Dyslektycznej realizuje projekt pt. „Każdy z nas kryje w sobie ogromny potencjał”.

Jego autorkami i realizatorkami są: pani Halina Grabowska- koordynator, pani Marta Bychawska – Szurgot- Przewodnicząca  Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży Dyslektycznej oraz pani Anna Roś – pedagog specjalny. Projekt jest skierowany do młodzieży dyslektycznej posiadającej orzeczenie do kształcenia specjalnego.  Realizacja projektu polega na prowadzeniu różnego rodzaju zajęć przez osoby wykfalifikowane w swoich dziedzinach tak, aby w największym stopniu rozwijać i wspomagać młodzież w ich rozwoju. Są to:

• Zajęcia terapii pedagogicznej i zajęcia wyrównawcze- Anna Roś
  • Zajęcia muzyczno- ruchowe – Marta bychawska-Szurgot
  • Zajęcia plastyczne i techniczne- Agnieszka Białobrzeska
  • Warsztaty aktorstwa- aktorka teatru Ochota

Z okazji Dnia Matki w dniu ogólnoszkolnego zebrania 19 maja uczniowie przygotowali program artystyczny w którym zaśpiewali  i zatańczyli dla swoich mam z okazji ich święta. Ponadto został przygotowany poczęstunek, a mamy mogły też obejrzeć prace plastyczne swoich pociech.

Projekt zostanie zamknięty w grudniu br. prezentacją osiągnieć wszystkich uczniów biorących w nim udział.