Gimnazjalisto! Z myślą o Tobie przygotowaliśmy!
Technikum nr 24 dwa profile kształcenia w zawodach:
Technik informatyk
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (ul. S. Skarżyńskiego 8) klasy:
IA, IB dziennikarsko – kulturowe (klasy integracyjne);
IC promocji zdrowia (klasa integracyjna);
ID europejska (klasa ogólna);
IE aktywności sportowej
DNI OTWARTE DLA GIMNZJALISTÓW!
22 marca oraz 26 kwietnia 2018 r.
Dofinansowanie nauki dla osób niepełnosprawnych

Projekt dla młodzieży dyslektycznej

Projekt  dla młodzieży dyslektycznej

„ Każdy z nas kryje w sobie ogromny potencjał”

W bieżącym roku kalendarzowym 2016 nasza szkoła we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Młodzieży Dyslektycznej realizuje projekt pt. „Każdy z nas kryje w sobie ogromny potencjał”.

Jego autorkami i realizatorkami są: pani Halina Grabowska- koordynator, pani Marta Bychawska – Szurgot- Przewodnicząca  Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży Dyslektycznej oraz pani Anna Roś – pedagog specjalny. Projekt jest skierowany do młodzieży dyslektycznej posiadającej orzeczenie do kształcenia specjalnego.  Realizacja projektu polega na prowadzeniu różnego rodzaju zajęć przez osoby wykfalifikowane w swoich dziedzinach tak, aby w największym stopniu rozwijać i wspomagać młodzież w ich rozwoju. Są to:

• Zajęcia terapii pedagogicznej i zajęcia wyrównawcze- Anna Roś
  • Zajęcia muzyczno- ruchowe – Marta bychawska-Szurgot
  • Zajęcia plastyczne i techniczne- Agnieszka Białobrzeska
  • Warsztaty aktorstwa- aktorka teatru Ochota

Z okazji Dnia Matki w dniu ogólnoszkolnego zebrania 19 maja uczniowie przygotowali program artystyczny w którym zaśpiewali  i zatańczyli dla swoich mam z okazji ich święta. Ponadto został przygotowany poczęstunek, a mamy mogły też obejrzeć prace plastyczne swoich pociech.

Projekt zostanie zamknięty w grudniu br. prezentacją osiągnieć wszystkich uczniów biorących w nim udział.