Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy do głosowania w tegorocznym budżecie obywatelskim
na projekty znajdujące się na terenie naszej dzielnicy.

Uwaga! W dniach 17.06 (czwartek) oraz 21.06 (poniedzialek) zajęcia w szkole będą się odbywać według planu B. Prosimy uwzględnić to w swoich zajęciach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
ważny dokument (format PDF)

Targi Edukacyjno – Zawodowe

28.03.2014 w godz. 12.30 – 16.00 w naszej szkole odbyły się 26 Targi Edukacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych dzielnicy Ochota. Swoją ofertę edukacyjną skierowaną do uczniów przedstawiły:

• Akademia Leona Koźmińskiego
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej
  • Akademia Wychowania Fizycznego
  • Politechnika Warszawska
  • Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
  • Uczelnia Łazarskiego
  • Wojskowa Akademia Techniczna

Dla uczniów zainteresowanych rynkiem pracy propozycje przygotowała Filia Młodzieżowego Biura Pracy Praga Południe.

Marzanna Szymborska
Halina Grabowska – szkolny doradca zawodowy