ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

TECHNIKUM nr 24, SZKOŁA POLICEALNA nr 17

  Zespół Szkół Nr 26
 
 

Miło nam poinformować,iż w tegorocznym XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020, nasza szkoła-Technikum nr 24 uplasowało się na 13 miejscu w Warszawie wśród techników, 35 na Mazowszu i 218 miejscu wsród techników w Polsce. Zostaliśmy odznaczeni tytułem honorowym „SREBRNEJ SZKOŁY 2020”


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Harmonogram zajęć lekcyjnych w dniach 17-28 maja 2021r. (tzw. hybrydowy)

  Lekcje w trybie zdalnym podział wg. klas (uczniowie pozostają w domu) Lekcje w trybie stacjonarnym podział wg. klas (uczniowie przychodzą do szkoły)
I tydzień
17-21 maja
1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP 2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI
II tydzień
24-28 maja
2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI 1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wychowawcy Technikum

Wychowawcy Technikum nr 24

I AIp. Małgorzata Maciejko
I BIp. Robert Figura
I CIp. Iwona Siudalska
I DGPp. Elżbieta Budzińska
I EGPp. Paweł Sikorski
IIAIp. Arkadiusz Boniecki
II BIp. Dorota Pszczółkowska
II CIp. Wiesława Mościcka-Filipczak
II DIp. Beata Kublik-Rutkowska
II EIp. Jacek Łabendowicz
II FGPp. Marek Augustyniak
II GGPp. Ewa Timofiejuk
II HGPp. Ewa Gieniewska
II ATp. Jacek Kowalski
II BTp. Łukasz Leszczyński
II CTp. Agata Śniecińska
II DTp. Apoloniusz Krupiński
II EGp. Milena Kulik
II FGp. Maria Matysiak-Gorol
III ATp. Anetta Kubiś
III BTp. Łukasz Leszczyński
III CTp. Agata Śniecińska
III DTp. Zofia Przybylska
III EGp. Halina Grabowska
III FG p. Maciej Nowak
IV BTp. Monika Stecka
IV CTp. Agata Stępień
IV EGp. Lucyna Mataczyńska


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/