Informacje dla absolwentów szkół podstawowych
REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!
Informujemy że placówka od dnia 25 marca 2020 r. pracuje zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Dzień Języków Obcych

12 kwietnia 2011 r. odbędzie się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Organizują go nauczyciele języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i rosyjskiego, ksiądz John oraz pedagog specjalna – pani Karolina Budzeń.

W tym dniu uczniowie naszej szkoły w ciekawy i zabawny sposób przybliżą nam kulturę, obyczaje i tradycje krajów, których języki narodowe są nauczane w naszej szkole. Mamy nadzieję, że prezentacje multimedialne, piosenki, sketche, karaoke oraz tradycje kulinarne zaprezentowane podczas Dnia Języków Obcych będą ciekawym urozmaiceniem oraz zachętą dla uczniów do dalszej aktywnej nauki języków obcych.