Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Dzień Języków Obcych

12 kwietnia 2011 r. odbędzie się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Organizują go nauczyciele języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i rosyjskiego, ksiądz John oraz pedagog specjalna – pani Karolina Budzeń.

W tym dniu uczniowie naszej szkoły w ciekawy i zabawny sposób przybliżą nam kulturę, obyczaje i tradycje krajów, których języki narodowe są nauczane w naszej szkole. Mamy nadzieję, że prezentacje multimedialne, piosenki, sketche, karaoke oraz tradycje kulinarne zaprezentowane podczas Dnia Języków Obcych będą ciekawym urozmaiceniem oraz zachętą dla uczniów do dalszej aktywnej nauki języków obcych.