ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

TECHNIKUM nr 24, SZKOŁA POLICEALNA nr 17

  Zespół Szkół Nr 26
 
 

Miło nam poinformować,iż w tegorocznym XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020, nasza szkoła-Technikum nr 24 uplasowało się na 13 miejscu w Warszawie wśród techników, 35 na Mazowszu i 218 miejscu wsród techników w Polsce. Zostaliśmy odznaczeni tytułem honorowym „SREBRNEJ SZKOŁY 2020”


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Harmonogram zajęć lekcyjnych w dniach 17-28 maja 2021r. (tzw. hybrydowy)

  Lekcje w trybie zdalnym podział wg. klas (uczniowie pozostają w domu) Lekcje w trybie stacjonarnym podział wg. klas (uczniowie przychodzą do szkoły)
I tydzień
17-21 maja
1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP 2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI
II tydzień
24-28 maja
2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI 1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Samorząd Uczniowski

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
I semestr, rok szkolny 2018/2019

Przewodniczący: Bałuk Kacper (klasa II EG)
Zastępcy: Technikum – Gano Patrycja (klasa III DG)
Skarbnik – Kustwan Krzysztof (klasa III CT)
Sekcje Samorządu Uczniowskiego
SEKCJA ORGANIZACYJNO – PORZĄDKOWA: Ciesielski Daniel (klasa III DG)
Wielkopolan Jakub (klasa II AT)
SEKCJA CHARYTATYWNA: Szymańska Wiktoria (klasa II EG)
Janus Jakub (klasa II CT)
SEKCJA ds. życia szkolnego: Olszewski Kacper (klasa III DG)
Skierkowski Jakub (klasa II AT)
Zarychta Piotr (klasa II BT)
SEKCJA SPORTOWA: Poghosyan Wojciech (klasa III DG)
Fotyga Jakub (klasa II CT)
Przedstawiciel Szkoły w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Ochota: Wawrzyniak Krystian (klasa IV CG)
z klasy III CG, czyli na nich można liczyć: z klasy IV CG, czyli na nich można liczyć:
Monika Pytel, Marysia Miąskowiak, Ola Tobiasz, Michał Tosik, Robert Ziulczyk
Opiekun Samorządu Uczniowskiego: p. prof. Agata Śniecińska


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/