Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 17 maja 2021r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Harmonogram zajęć lekcyjnych w dniach 17-28 maja 2021r. (tzw. hybrydowy)

Lekcje w trybie zdalnym podział wg. klas (uczniowie pozostają w domu) Lekcje w trybie stacjonarnym podział wg. klas (uczniowie przychodzą do szkoły)
I tydzień
17-21 maja
1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP 2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI
II tydzień
24-28 maja
2AT; 2BT; 2CT; 2DT; 2AI; 2BI; 2CI; 2DI; 2EI 1AI; 1BI; 1CI; 1DGP; 1EGP; 2EG; 2FG; 2FGP; 2GGP; 2HGP

Od dnia 31 maja 2021 roku zajęcia dla wszystkich klas będą się odbywać stacjonarnie w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

O szkole

„Wychowywać, to nie znaczy kształcić rozum,
lecz kształtować harmonijnie całego człowieka,
a więc także jego serce i charakter.”

Phil Bosmansa
Słowa te określają idee, jakimi kierujemy się przy kształtowaniu młodych ludzi.
Przesłaniem naszej szkoły jest:
1. Zapewnienie uczniom możliwości pełnego rozwoju umysłowego, moralnego, emocjonalnego i fizycznego; kształtowanie postawy, którą cechuje poszanowanie godności własnej i innych, poszanowanie odmienności światopoglądowej i wyznaniowej.
2. Zagwarantowanie dostępu do nowoczesnej technologii informacyjnej, dzięki której staną się pełnoprawnymi obywatelami Europy.
3. Propagowanie humanistycznej wizji człowieka, dbanie o kształtowanie osobowości wychowanków, którzy będą nieustannie podejmować trud dalszego rozwoju.
4. Stwarzanie możliwości, w której uczeń będzie sam zdobywać wiedzę oraz rozwijać swoje talenty i zainteresowania, które może wykorzystać przy wyborze drogi życiowej.
5. Wspieranie młodzieży w kształtowaniu swojego wizerunku, dzięki któremu
z łatwością odnajdzie się w różnych obszarach i okresach swojego życia.
6. Kształtowanie postaw tolerancji wobec każdego człowieka, niezależnie
od jego kultury i wyznania.