ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE
LXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI im. BOHATERÓW POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 1944
TECHNIKUM nr 24
  Zespół Szkół Nr 26
 
 

Nauczyciele

1 Marciniak Roman, Dyrektor WF, edukacja dla bezpieczeństwa
2 Brejnak Monika, Wicedyrektor matematyka
3  Andrzychowska Marta przedmioty zawodowe
4 Augustyniak Marek przedmioty zawodowe
5 Boniecki Arkadiusz język polski
6 Dujka Agnieszka matematyka, matematyka rekreacyjna
7 Dynowska Bożena biblioteka
8 Figura Robert przedmioty zawodowe
9 Głowicka Magdalena informatyka
10 Grabowska Halina chemia, przyroda, przedmioty zawodowe
11 Krawczyk Barbara wychowanie fizyczne
12 Kowalski Jacek matematyka
13 Kraszewski Andrzej j. angielski
14 Kubiś Anetta historia, WOS, historia i społeczeństwo
15 Kublik – Rutkowska Beata j. rosyjski
16 Kulik Milena wychowanie fizyczne
17 Kwieciński Włodzimierz  religia
18 Łusiak Andrzej informatyka, zajęcia artystyczne,zajęcia techniczne, ekonomia w praktyce, podstawy przedsiębiorczości
19 Leszczyński Łukasz przedmioty zawodowe
20 Maciejko Małgorzata język niemiecki
21 Majchrzak Anna przedmioty zawodowe
22   Malicka Monika logopeda
23  Mataczyńska Lucyna język angielski
24  Matysiak – Gorol Maria przedmioty zawodowe
25  Mościcka-Filipczak Wiesława język polski
26 Nowak Maciej wychowanie fizyczne
27 Nurowski Piotr pedagog
28 Parszewska Agata matematyka
29 Pastuszko Izabela geografia, ekologia, przedmioty zawodowe
30 Pilarska Magdalena język angielski
31 Przybylska Zofia geografia, przedsiębiorczość, przedmioty zawodowe
32 Pszczółkowska Dorota język niemiecki
33 Rokicka Barbara język polski
34 Roś Anna pedagog
35 Rudyk Daniela historia, WOS, WOK
36 Samolewicz Klaudia język angielski
37 Sikorski Paweł przedmioty zawodowe
38 Siudalska Iwona język polski
39 Socha Aneta psycholog
40 Stawarz Urszula historia, wiedza o społeczeństwie
41 Stecka Monika wychowanie fizyczne
42 Stępień Agata
biologia, przyroda, WDŻ
43 Szaniawska-Klimiuk Agata pedagog
44 Szewczuk Izabella  wychowanie fizyczne
45 Szydłowska Agata geografia
46 Szymborska Marzanna pedagog
47 Śliwowska Urszula język francuski
48 Śniecińska Agata fizyka
49 Talarek Katarzyna  przedmioty zawodowe
50 Tomczyk Dorota język polski
51 Turek Radosław  informatyka, wychowanie fizyczne
52 Tuziński Rafał  historia, WOS, historia i społeczeństwo
53 Wawrzos Krzysztof wychowanie fizyczne, podstawy przedsiębiorczości
54 Winiarski Radosław przedmioty zawodowe
55 Wozich Norbert  przedmioty zawodowe
56 Wydrzyńska Ewa  religia, etyka
57 Ziemińska Agata  matematyka

 


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/