ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE
LXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI im. BOHATERÓW POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 1944
TECHNIKUM nr 24
  Zespół Szkół Nr 26
 
 
Ferie zimowe rozpoczęte!
Całej społeczności Zespołu Szkół nr 26
życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku
UWAGA!
W dniach 19-28 stycznia sekretariat szkoły będzie nieczynny!

Nauczyciele

1  Marciniak Roman, Dyrektor WF, edukacja dla bezpieczeństwa
2  Głowicka Magdalena, Wicedyrektor informatyka
3  Andrzychowska Marta przedmioty zawodowe
4 Augustyniak Marek przedmioty zawodowe
5 Bekier Anna matematyka, informatyka
6 Bogusz Danuta wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
7 Boniecki Arkadiusz język polski
8 Broniszewska Agata j. angielski
9 Brejnak Monika matematyka
10 Dynowska Bożena biblioteka
11 Figura Robert przedmioty zawodowe
12 Grabowska Halina chemia, przyroda, przedmioty zawodowe
13 Jaroszek Anna fizyka
14 Jóźwiaczuk Karolina matematyka
15 Kowalski Jacek matematyka
16 Kraszewski Andrzej j. angielski
17 Krawczyk Barbara wychowanie fizyczne
18 Kubiś Anetta historia, WOS, historia i społeczeństwo
19 Kublik-Rutkowska Beata język rosyjski
20 Kulik Milena wychowanie fizyczne
21 Kwieciński Włodzimierz religia
22 Leszczyński Łukasz przedmioty zawodowe
23 Ładzik-Chruścicki Ireneusz religia
24 Maciejko Małgorzata język niemiecki
25 Majchrzak Anna przedmioty zawodowe
26  Malicka Monika neurologopeda, język polski (język polski jako obcy)
27 Małecka Mariola religia
28 Mataczyńska Lucyna język angielski
29 Matysiak-Gorol Maria przedmioty zawodowe
30 Mikołajczyk Aneta j. angielski
31  Mościcka-Filipczak Wiesława język polski
32 Nowak Maciej wychowanie fizyczne
33 Nurowski Piotr pedagog
34 Oneksiak Urszula j. rosyjski
35 Parszewska Agata matematyka
36 Pastuszko Izabela geografia, ekologia, przedmioty zawodowe
37 Pilarska Magdalena j. angielski
38 Piskorska Monika biologia
39  Powroźnik Marek przedmioty zawodowe
40 Przybylska Zofia geografia, przedsiębiorczość, przedmioty zawodowe
41 Pszczółkowska Dorota język niemiecki
42 Rokicka Barbara język polski, historia
43 Roszkowska Ilona j. rosyjski
44 Roś Anna pedagog
45 Rudyk Daniela historia, WOS, WOK
46  Sikorski Paweł przedmioty zawodowe
47 Siudalska Iwona język polski
48 Sobieszek Agata j. niemiecki
49 Socha Aneta psycholog
50 Staworz Urszula historia
51 Stecka Monika wychowanie fizyczne
52 Stępień Agata biologia, przyroda, WDŻ
53 Stęślik Monika chemia
54 Szaniawska-Klimiuk Agata pedagog
55 Szewczuk Izabella wychowanie fizyczne
56 Szydłowska Agata geografia
57 Szymborska Marzanna pedagog
58 Śliwowska Urszula język francuski
59 Śniecińska Agata fizyka
60 Talarek Katarzyna przedmioty zawodowe
61 Timofiejuk Ewa język angielski
urlop
62 Turek Radosław informatyka, wychowanie fizyczne
63 Tuziński Rafał historia, WOS, historia i społeczeństwo
64 Wierzyński Jan etyka
65 Winiarski Radosław przedmioty zawodowe
66  Wolny Dominika język angielski, język niemiecki
urlop
67 Wozich Norbert przedmioty zawodowe
68 Wójcik Joanna matematyka
69 Wrzos Krzysztof wychowanie fizyczne
70 Wydrzyńska Ewa religia, etyka
71 Ziemińska Agata matematyka

 


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/