ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26 W WARSZAWIE

TECHNIKUM nr 24, SZKOŁA POLICEALNA nr 17

  Zespół Szkół Nr 26
 
 

Miło nam poinformować,iż w tegorocznym XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020, nasza szkoła-Technikum nr 24 uplasowało się na 13 miejscu w Warszawie wśród techników, 35 na Mazowszu i 218 miejscu wsród techników w Polsce. Zostaliśmy odznaczeni tytułem honorowym „SREBRNEJ SZKOŁY 2020”


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły
Dzień otwarty dla zawodu Technik Informatyk do spotkania na TEAMS podczas dnia otwartego 15.04.2021 (godziny 17:30-18:30) Dzień otwarty dla zawodu Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej do spotkania na TEAMS podczas dnia otwartego 15.04.2021 (godziny 17:30-18:30)

Wyniki egzaminów zawodowych z sesji styczeń-luty 2021.

Szanowni Państwo! Informujemy że placówka od dnia 19 października 2020 r. pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r., zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco na stronie www oraz w dzienniku Librus.

Ważne informacje dla maturzystów.

Samorząd Uczniowski

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
I semestr, rok szkolny 2018/2019

Przewodniczący: Bałuk Kacper (klasa II EG)
Zastępcy: Technikum – Gano Patrycja (klasa III DG)
Skarbnik – Kustwan Krzysztof (klasa III CT)
Sekcje Samorządu Uczniowskiego
SEKCJA ORGANIZACYJNO – PORZĄDKOWA: Ciesielski Daniel (klasa III DG)
Wielkopolan Jakub (klasa II AT)
SEKCJA CHARYTATYWNA: Szymańska Wiktoria (klasa II EG)
Janus Jakub (klasa II CT)
SEKCJA ds. życia szkolnego: Olszewski Kacper (klasa III DG)
Skierkowski Jakub (klasa II AT)
Zarychta Piotr (klasa II BT)
SEKCJA SPORTOWA: Poghosyan Wojciech (klasa III DG)
Fotyga Jakub (klasa II CT)
Przedstawiciel Szkoły w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Ochota: Wawrzyniak Krystian (klasa IV CG)
z klasy III CG, czyli na nich można liczyć: z klasy IV CG, czyli na nich można liczyć:
Monika Pytel, Marysia Miąskowiak, Ola Tobiasz, Michał Tosik, Robert Ziulczyk
Opiekun Samorządu Uczniowskiego: p. prof. Agata Śniecińska


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/